Visit Warsaw with us!
+48 22 403 43 43

TRASY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czas trwania wycieczki, około 2 godzin.

Cena za osobę : 246 zł. Cena za drugą osobę: 170 zł

 

Trakt Królewski

Wyjątkowa wycieczka po Warszawie w koszu zabytkowego motocykla z okresu II Wojny Światowej. Jedziemy na Plac Zamkowy pod Zamek Królewski, potem wzdłuż Traktu Królewskiego, Krakowskim Przedmieściem, pod Hotel Bristol, Pałac Prezydencki, mijamy po drodze Łazienki Królewskie, ( jeżeli zdążymy to zobaczymy także Zamek Ujazdowski ), Belweder aż do pałacu Jana III Sobieskiego w Wilanowie. Po drodze robimy przerwy na zdjęcia i oglądanie poszczególnych atrakcji stolicy Polski. Na koniec wracamy do naszego Salonu 3Wheels.

Czas trwania trasy około 2 godzin.

Cena za osobę : 246 zł. Cena za drugą osobę: 170 zł

Stara i Nowa Praga

Zwiedzamy prawą stronę Warszawy w koszu zabytkowego i kultowego motocykla M72 lub K 750 lub jeżeli pada w legendarnym Jeep Wrangler JK Unlimited. Jedziemy koło Łazienek Królewskich od Zamku Królewskiego potem przez most na Wiśle, zwiedzamy kultowe miejsca na Pradze, związane z czasami PRL a także piękną Cerkiew Prawosławną obok okrytego ponurą sławą komisariatu „Cyryla i Metodego”, zahaczymy też o miejsca ulubione przez obecną cyganerie warszawską.Krótki postój na zdjęcia.

Czas wycieczki około 1,5 godziny, możliwość zwiedzania wybranego Stadionu, czas od 60 do 90 minut, cena biletu na Stadion nie wliczona w cenę wycieczki.

Cena za osobę : 230 zł. Cena za drugą osobę: 170 zł.

 

Futbol Fan – 3 Stadiony 

Wycieczka Obowiązkowa dla każdego kibica futbolu. Pod pretekstem zwiedzania Warszawy, odwiedzamy najważniejsze miejsca dla piłki nożnej w stolicy: Stadion Narodowy, Stadion Legii i Stadion Polonii Warszawa. Bezpośrednio po zakończeniu tej trasy istnieje możliwość zwiedzania wybranego stadionu piłkarskiego.

Czas trwania wycieczki około 45 min do godziny.

Cena za dziecka do 12 lat : 120 zł. Cena za drugą osobę: 90 zł.

Trasa dowolna dla dzieci

Wyjątkowa trasa dedykowana dla małych dzieci, polegająca na pierwszym zapoznaniu się z motocyklem zabytkowym z koszem połączona z jazdą i zwiedzaniem atrakcji w Warszawie. Spotykamy się zawsze w Salonie „3WHEELS”, gdzie odbywa się fizyczne zaznajomienie się z bezpieczeństwem jazdy w motocyklu z koszem, krótki instruktarz prowadzony przez naszego doświadczonego kierowcę, przymierzam ewentualnie także kurtki dla dziecka, dobieramy kask,gogle robimy pierwsze fotki i jedziemy na dowolna trasę po Warszawie, którą uzgadniamy na miejscu z rodzicami dziecka. Jazda około 30 minut.

Czas trwania trasy od 2 – 2,5 godziny.

Cena za osobę : 246 zł. Cena za druga osobę: 170 zł.

Trasa szlakiem dwóch Powstań w czasie II Wojny Światowej.

Jedziemy pięknie odrestaurowanym zabytkowym motocyklem z koszem, śladami walk podczas obu powstań w Warszawie w czasie II Wojny Światowej. W roku 1943 wybucha Powstanie w Getcie Żydowskim w Warszawie a w 1944 roku zaczyna się Powstanie Warszawskie. Ślady, miejsca walk i męczeństwa ludności cywilnej miasta są nadal możliwe do zobaczenia. Trasę zaczynamy na Mokotowie, gdzie toczyły się zażarte walki z okupantem, potem jedziemy na teren dawnego Getta.

Start wycieczki o 9.00, powrót do Warszawy około 19.00.

Koszt na osobę: od 490 zł ( cena za osobę przy wyjeździe minimum 4 osób)

Start wycieczki od minimum 2 osób.

„Czerwony Bór”

Ekskluzywna wycieczka na tajemniczy poligon Wojska Polskiego, jedziemy z Warszawy najnowszym Jeepem Wranglerem razem z zabytkowym motocyklem z okresu II Wojny Światowej na przyczepie. Dojeżdżamy do Samotni, tam krótka przerwa na kawę i relaks po czym bierzemy motocykl i Jeepa i jedziemy na poligon, eksplorujemy okoliczne lasy i pola, jedziemy na rzekę Narew. Na poligonie wyjątkowa okazja na prowadzenie wojennego motocykla. Wracamy do Samotni na grill i nie limitowane piwo z beczki. Powrót do Warszawy w godzinach wieczornych.

Start wycieczki o 9.00, powrót do Warszawy następnego dnia około 15.00.

Koszt na osobę: od 570 zł ( cena za osobę przy wyjeździe minimum 4 osób), następny nocleg dopłata 100 zł od osoby.

Start wycieczki od minimum 2 osób.

 

Samotnia pod Żelaznym Koniem

Ekskluzywna wycieczka do pięknej Samotni położonej na 15000 m2 działce, obok słynnego poligonu Wojska Polskiego w Czerwonym Borze. Jedziemy z Warszawy najnowszym Jeepem Wranglerem razem z zabytkowym motocyklem z okresu II Wojny Światowej na przyczepie. Dojeżdżamy do Samotni, tam mamy czas na kawę i relaks po czym bierzemy motocykl i Jeepa i jedziemy na poligon. Eksplorujemy okoliczne lasy i pola, jedziemy na rzekę Narew, w zależności od uzgodnionych atrakcji, możemy odwiedzić strzelnicę, skorzystać z kajaków, czy też po prostu odpoczywać na ogromnej pięknie zagospodarowanej działce. Wieczorem zapraszamy na ognisko, grill i piwo. Nocleg w ciszy i zaciemnieniu jakiego nigdy nie zobaczysz w mieście, następnego dnia po śniadaniu, czas na kolejny relaks czy spacer po lesie.

Start wycieczki o 9.00, powrót do Warszawy około 15.00, następnego dnia.

Nocleg i śniadanie na terenie należącym do  kompleksu Zakładu Karnego „Czerwony Bór” ( dla chętnych:) )

Koszt na osobę: od 590 zł ( cena za osobę przy wyjeździe minimum 4 osób), następny nocleg dopłata 100 zł od osoby.

Start wycieczki od minimum 2 osób.

Idziesz do Więzienia, czyli Samotnia i Poligon w jednym

Ekskluzywna wycieczka do pięknej Samotni położonej na 15000 m2 działce, obok słynnego poligonu Wojska Polskiego w Czerwonym Borze. Jedziemy z Warszawy najnowszym Jeepem Wranglerem razem z zabytkowym motocyklem z koszem na przyczepie. Dojeżdżamy do Samotni, tam mamy czas na kawę i relaks po czym bierzemy motocykl i Jeepa i jedziemy na poligon. Eksplorujemy okoliczne lasy i pola, jedziemy na rzekę Narew, w zależności od uzgodnionych atrakcji, możemy odwiedzić strzelnicę, konie, skorzystać z kajaków, czy też po prostu odpoczywać na ogromnej pięknie zagospodarowanej działce. Wieczorem zapraszamy na ognisko, grill i nie limitowane piwo z naszej piwniczki. Nocleg w ciszy i zaciemnieniu jakiego nigdy nie zobaczysz w mieście, następnego dnia po śniadaniu, czas na kolejny relaks czy spacer po lesie. Dla odważnych i chętnych możliwość spędzenia nocy na terenie należącym do czynnego Zakładu Karnego w Czerwonym Borze. Planowany powrót do Warszawy około godziny 15.30.