Visit Warsaw with us!
+48 22 403 43 43

Stara Praga, Mały Offroad

Naprawdę musisz to zrobić

Praga Stara i Nowa

     Warszawa        2 godziny        Start: Salon 3WHEELS, ul. Sobieskiego 102A            Co zobaczymy:

 

  • Pl. Piłsudskiego
  • Stare Miasto
  • Rzeka Wisła
  • Cerkiew św. Marii Magdaleny
  • Kultowe miejsca nowej Pragi
  • Stadion Narodowy
  • Dzika plaża w centrum Warszawy
O nas

Visit Warsaw with US to wyjątkowa propozycja alternatywnej podróży po Warszawie i jej okolicach. Pomysł powstał wśród grupy doświadczonych motocyklistów, chcieliśmy stworzyć zupełnie nowa atrakcje dla turystów przyjeżdżających do Polski. Możliwość połączenia zwiedzania stolicy z przeżyciem jedynej w swoim rodzaju przyjemności z jazdy zabytkowym motocyklem z koszem po Warszawie. Jesteśmy jedyną firmą na rynku polskim oferując takie usługi. Maksymalna dawka przyjemności, nie zapomnianych wrażeń i adrenaliny GWARANTOWANA 

Co będziemy robić?

Jeździmy zabytkowymi motocyklami z koszem po ulicach Warszawy,zwiedzamy główne atrakcje stolicy, robimy przerwy na zdjęcia, filmy

Gdzie będziemy?

Jedziemy trasą Traktu Królewskiego do Pl. Piłsudskiego ( dawny Pl. Saski), czyli zwiedzamy okolice Zamku Królewskiego, obok Starego Miasta,  przekraczamy rzekę obok Cerkwi św. Marii, zjeżdżamy nad Wisłę na plaże w samym centrum stolicy, potem oglądamy Stadion Narodowy i inne kultowe miejsca na nowej Pradze. Możliwy krótki offroad nad Wisłą.

Co zapewniamy?

Jeden z naszych zabytkowy motocykl z koszem lub JEEP Wrangler jeżeli pada duży deszcz. Kaski, gogle i ewentualnie dodatkowe okrycie na wypadek chłodu lub nie spodziewanego deszczu.

Uwagi:

Każda osoba uczestnicząca w wycieczce jest zobowiązana do wykonywania poleceń naszego kierowcy w celu zapewnienia maksimum bezpieczeństwa. Osoby pod widocznym wpływem alkoholu nie mogą brać udziału w wycieczce. Dzieci poniżej 3 roku życia muszą być zapięte w foteliku w koszu motocykla ( fotelik dostarcza opiekun dziecka). Maksymalna waga pasażera motocykla za kierowcą to 90 kg, w koszu bez ograniczeń. Podczas dwu godzinnej wycieczki NIE zwiedzamy w środku żadnych obiektów. Istnieje możliwość zakończenia trasy pod wybraną atrakcja turystyczną, w tym celu należ zgłosić taka potrzebę do naszego kierowcy przed rozpoczęciem wycieczki.


Na koniec standardowej trasy wracamy do naszego Salonu 3WHEELS, tam możemy odebrać (dla chętnych) film z wycieczki na karcie SD (płatny oddzielnie). Czas 1,5-2h, max dla 2 osób. W przypadku słabej pogody (czyli pada) jedziemy zastępczo tą samą trasą kultowym Jeep Wrangler JK Unlimited, jedyny w swoim rodzaju, Jeep robi ogromne wrażenie a także jest bardzo wygodny i komfortowy (max 4 pasażerów), możliwa jest każda inna modyfikacja tych pojazdów dla większej grupy, np.: tata i syn w motocyklu a mama i córka w Jeepie (albo na odwrót). Dla większych grup możemy jechać w konwoju grupą dwóch czy trzech motocykli z koszami i kilkoma Jeepami, wszystko zależy od waszych potrzeb i oczekiwań.

 

Zarezerwuj przejazd

[webba_booking service=”2″]