Visit Warsaw with us!
+48 22 403 43 43

Śladami dwóch Powstań w Warszawie

trasa obowiązkowa dla chcących poznać historie najnowszą Warszawy

Dwa Powstania, wspólna historia

Warszawa 2,5 godziny Start: Salon 3WHEELS, ul. Sobieskiego 102A Co zobaczymy:

 

  • Pl. Piłsudskiego
  • Stare Miasto
  • Miejsca pamięci walk na Mokotowie
  • Majdanek
  • Pomnik Powstania Warszawskiego
  • Mury Getta
  • Miejsca pamięci walk Żydów
  • Granice dwóch światów Złota 62
O nas

Visit Warsaw with US to wyjątkowa propozycja alternatywnej podróży po Warszawie i jej okolicach. Pomysł powstał wśród grupy doświadczonych motocyklistów, chcieliśmy stworzyć zupełnie nowa atrakcje dla turystów przyjeżdżających do Polski. Możliwość połączenia zwiedzania stolicy z przeżyciem jedynej w swoim rodzaju przyjemności z jazdy zabytkowym motocyklem z koszem po Warszawie. Jesteśmy jedyną firmą na rynku polskim oferując takie usługi. Maksymalna dawka przyjemności, nie zapomnianych wrażeń i adrenaliny GWARANTOWANA

Co będziemy robić?

Jeździmy zabytkowymi motocyklami z koszem po ulicach Warszawy,odwiedzamy miejsca szczególnie ważne dla pamięci strasznych walk prowadzonych w Warszawie w czasie II Wojny Światowej, robimy przerwy na zdjęcia i filmy.

Gdzie będziemy?

Jedziemy trasą Traktu Królewskiego do Pl. Piłsudskiego ( dawny Pl. Saski), czyli zwiedzamy okolice Zamku Królewskiego, obok Starego Miasta, Pomnik powstańców Warszawskich a dalej wjedziemy na tereny ciężkich walk w czasie obu Powstaniach, odwiedzimy miejsca szczególne, granice dwóch światów. Jadąc ulicami: Złotą, Żelazną, Śliską czy Sienną zobaczymy istniejące jeszcze ślady granic Getta w Warszawie.

Co zapewniamy?

Jeden z naszych zabytkowy motocykli z koszem lub JEEP Wrangler jeżeli pada duży deszcz. Kaski, gogle i ewentualnie dodatkowe okrycie na wypadek chłodu lub nie spodziewanego deszczu.

Uwagi:

Każda osoba uczestnicząca w wycieczce jest zobowiązana do wykonywania poleceń naszego kierowcy w celu zapewnienia maksimum bezpieczeństwa. Osoby pod widocznym wpływem alkoholu nie mogą brać udziału w wycieczce. Dzieci poniżej 3 roku życia muszą być zapięte w foteliku w koszu motocykla ( fotelik dostarcza opiekun dziecka). Maksymalna waga pasażera motocykla za kierowcą to 90 kg, w koszu bez ograniczeń. Podczas dwu godzinnej wycieczki NIE zwiedzamy w środku żadnych obiektów. Istnieje możliwość zakończenia trasy pod wybraną atrakcja turystyczną, w tym celu należ zgłosić taka potrzebę do naszego kierowcy przed rozpoczęciem wycieczki.


Na koniec standardowej trasy wracamy do naszego Salonu 3WHEELS, tam możemy odebrać (dla chętnych) film z wycieczki na karcie SD (płatny oddzielnie). Czas 1,5-2h, max dla 2 osób. W przypadku słabej pogody (czyli pada) jedziemy zastępczo tą samą trasą kultowym Jeep Wrangler JK Unlimited, jedyny w swoim rodzaju, Jeep robi ogromne wrażenie a także jest bardzo wygodny i komfortowy (max 4 pasażerów), możliwa jest każda inna modyfikacja tych pojazdów dla większej grupy, np.: tata i syn w motocyklu a mama i córka w Jeepie (albo na odwrót). Dla większych grup możemy jechać w konwoju grupą dwóch czy trzech motocykli z koszami i kilkoma Jeepami, wszystko zależy od waszych potrzeb i oczekiwań.

 

Zarezerwuj przejazd

[webba_booking service=”4″]