Visit Warsaw with us!
+48 22 403 43 43

O nas

Visit Warsaw with Us to „biuro podróży” oferujące wyjątkowa propozycja alternatywnej podróży po Warszawie i jej okolicach. Pomysł powstał wśród grupy doświadczonych motocyklistów, chcieliśmy stworzyć zupełnie nowa atrakcje dla turystów przyjeżdżających do Polski. Możliwość połączenia zwiedzania stolicy z przeżyciem jedynej w swoim rodzaju przyjemności z jazdy zabytkowym motocyklem z koszem po Warszawie. Pięknie odrestaurowane motocykle z okresu II Wojny Światowej nawiązują bezpośrednio do najtrudniejszej historii Warszawy, są jednocześnie nie zapomnianym dodatkiem i uzupełnieniem historii miasta.

 

Warszawscy motocykliści do twoich usług

Nasze zupełnie jeszcze nowe ”biuro podróży” nie jest jedną z wielu warszawskich inicjatyw turystycznych. Jesteśmy jedyną firmą na polskim rynku oferując takie usługi. Sami byliśmy klientami na takich wycieczkach motocyklami z koszem w Barcelonie, Paryżu czy Singapurze, stąd też chęć stworzenia takiej samej możliwości dla turystów w Warszawie. Maksymalna dawka przyjemności, nie zapomnianych wrażeń i adrenaliny GWARANTOWANA

Bądź razem z nami pierwszy wśród swoich znajomych. Najnowszy projekt, super zabawa i  moc adrenaliny. Jeździmy kultowym Jeep Wrangler JKU i zabytkowymi motocyklami z okresu II Wojny Światowej. Po asfalcie, po lesie, po łąkach i po wodzie W Warszawie i w Polsce. Zwiedzamy, poznajemy unikalne atrakcje stolicy, odwiedzamy dawne miejsca z historii miasta. Bawimy przy ognisku i grillu a na stadionach piłkarskich stolicy poznajemy historie futbolu. Jeździmy po poligonie. Strzelamy na strzelnicy, pływamy na kajakach i jeździmy na koniach. Kompleksowa oferta dla aktywnych turystów. Nie masz pomysłu na prezent ? Potrzebujesz ekskluzywną i zupełnie nową propozycje imprezy eventowej? Zapraszamy do nas. Liczymy na ciebie. Dołącz do „Visit Warsaw with US „.

 

Spełniamy marzenia

Po pierwsze Bezpieczeństwo

Jedziesz zawsze tylko z naszym doświadczonym motocyklistą, nasze zabytkowe motocykle mają pełne badania techniczne.

Bądź pierwszy razem z nami

Nikt z twoich znajomych jeszcze tego nie zrobił, nie trać czasu. To twój moment na zupełnie nowa przygodę, moc adrenaliny i nie zapomniane wspomnienia

Wspaniałe podróże

Zobacz razem z nami piękne miejsca, tętniącą życiem Warszawę i ukryte w lesie sielskie życie polskiej wsi. A może jazda po tajnym poligonie WP to to czego szukasz?

3 WHEELS TEAM

Jesteśmy grupą doświadczonych motocyklistów, entuzjastów wycieczek i podróży.

Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Robert

Pomysłodawca

Benio

Złota Rączka

WIKI

PROSPECT