Visit Warsaw with us!
+48 22 403 43 43

Weekend majowy 2019

Super wyjątkowa Majówka 2019 - 3 dni, 2 noclegi w naszym pensjonacie, strzelanie z AK47, offroad na poligonie "Czerwony Bór" Jeep/Motocykl w pakiecie "All IN w Samotni pod Żelaznym Koniem".

Biuro podróży „Visit Warsaw with US” zaprasza na super majówkę na Podlasiu. Tylko 140 km od Warszawy. Wszystko w cenie pakietu.

Zostały Tylko 3 miejsca.

Więcej Info

Mega wyjazd.

Naszą baza jest piękna posiadłość w środku podlaskiego lasu „Samotnia pod Żelaznym Koniem„. 15.000 m2 ogrodzonej działki w całości do dyspozycji naszych gości. W pakiecie 3 dniowym ALL IN wszystko jest w cenie: wyżywienie całodniowe, napoje, lokalne piwo bez limitu, 2 noclegi, wyjazd na poligon Czerwony Bór, offroad,strzelanie z kultowej broni AK47. Pełny transport przez cały czas pobytu, Jazda zabytkowym motocyklem z koszem z okresu II Wojny Światowej. Jedyna w Polsce a może i Europie możliwość prowadzenia rosyjskiej bestii. W pakiecie także nocne ogniska, super zabawa, dużo dobrej muzyki. Bezpłatny parking dla gości, bezpłatne WiFi. Oferta rozpoczyna się od piątku 3 maja godzina 17.00, zakończenie wyjazdu w niedziele 5 maja do godziny 15.00  Wyjazd kameralny, tylko 8 miejsc, 3 pokoje do dyspozycji. Gospodarz domu cały czas jest na miejscu, tak więc wszystko będzie ok. 

Prywatna majówka, ALL IN.

 

Cena pakietu: osoba dorosła 790 zł, dziecko do 12 lat 600 zł. Pobyt zaczyna się od godziny 17.00 w piątek a kończy w niedziele około godziny 15.00. Max 8 osób na tą majówkę 2019. Oferta ważna do 30/04/2019 lub wyczerpania miejsc w Samotni, Tylko 8 miejsc. Można przedłużyć pobyt o następne dni w cenie : osoba dorosła 150 zł, dziecko do 12 lat 90 zł, zawsze w cenie noclegu w „Samotni pod Żelaznym Koniem” podajemy przepyszne śniadanie i obiadokolacje w formie grill’a lub ogniska plus transport do wybranych atrakcji. Wszystkie ewentualne dodatkowe atrakcje podczas przedłużonego pobytu do uzgodnienia z gospodarzem obiektu. Gospodarz domu cały czas jest na miejscu, tak więc wszystko będzie ok. Wydajemy faktury VAT.

Więcej adrenaliny

Co będziemy robić?

Jeździmy na poligon Czerwony Bór, wieczorami siedzimy przy kominku lub ognisku, lokalne piwo z beczki dla gości bez limitu. Strzelamy na strzelnicy, jeździmy zabytkowymi motocyklami z koszem po polnych, leśnych drogach poligonu Czerwony Bór, robimy przerwy na zdjęcia, filmy. Pełny relaks na pięknie zagospodarowanej działce w naszej Samotni. Spędzamy noce w komfortowych warunkach a niebo pokaże wszystkie swoje gwiazdy. Unikalna możliwość prowadzenia samemu zabytkowego motocykla z okresu II Wojny Światowej.  Dla chętnych i zostających dłużej, możliwość wyjazdu do Rezerwatu Żubrów polskich w Puszczy Białowieskiej, wycieczka cało dniowa, koszt do uzgodnienia z gospodarzem Samotni.

 

 

 

 

Biuro podróży „Visit Warsaw with US” proponuje alternatywną majówkę na Podlasiu. Wszystko zorganizowane i wszystko w cenie pakietu.Strzelanie na strzelnicy otwartej na kultowym poligonie Czerwony Bór z najnowszego AK47, jazda terenowym Jeepem Wranglerem JKU i zabytkowym motocyklem z koszem to wszystko jest w oferowanym pakiecie. Jesteśmy jedyną firmą na rynku polskim oferując takie usługi. Dojazd z Warszawy na miejsce, maksymalnie 1,5 godziny ! Maksymalna dawka przyjemności, nie zapomnianych wrażeń i adrenaliny GWARANTOWANA.

 

Poligon Czerwony Bór i Rezerwat żubrów polskich

Tutaj strzelamy, tutaj jeździmy off-road lub odwiedzamy Puszczę Białowieską

Rezerwuj już dziś

Poczta:

kontakt@visitwarsawwithus.pl

Mobile:

+48 608 65 65 65

Telefon do biura:

+48 22 403 43 43