Visit Warsaw with us!
+48 22 403 43 43

„Trakt Królewski” - The King’s Way

Trasa obowiązkowa w Warszawie!

Trakt Królewski

   Warszawa    2 godziny    Start: Salon 3WHEELS, ul. Sobieskiego 102A             Co zobaczymy:

  • Zamek Królewski
  • Stare Miasto
  • Łazienki Królewskie
  • Belweder
  • Pałac w Wilanowie
O nas

Visit Warsaw with US to wyjątkowa propozycja alternatywnej podróży po Warszawie i jej okolicach. Pomysł powstał wśród grupy doświadczonych motocyklistów, chcieliśmy stworzyć zupełnie nowa atrakcje dla turystów przyjeżdżających do Polski. Możliwość połączenia zwiedzania stolicy z przeżyciem jedynej w swoim rodzaju przyjemności z jazdy zabytkowym motocyklem z koszem po Warszawie. Jesteśmy jedyną firmą na rynku polskim oferując takie usługi. Maksymalna dawka przyjemności, nie zapomnianych wrażeń i adrenaliny GWARANTOWANA 

Co będziemy robić?

Jeździmy zabytkowymi motocyklami z koszem po ulicach Warszawy,zwiedzamy główne atrakcje stolicy, robimy przerwy na zdjęcia, filmy

Gdzie będziemy?

Jedziemy trasą Traktu Królewskiego, czyli zwiedzamy okolice Zamku Królewskiego, Stare Miasto, przez Pałac Prezydencki, Belweder, mijamy po drodze Łazienki Królewskie aż do Pałacu Jana III Sobieskiego w Wilanowie.

Co zapewniamy?

Jeden z naszych zabytkowy motocykl z koszem lub JEEP Wrangler jeżeli pada duży deszcz. Kaski, gogle i ewentualnie dodatkowe okrycie na wypadek chłodu lub nie spodziewanego deszczu.

Uwagi:

Każda osoba uczestnicząca w wycieczce jest zobowiązana do wykonywania poleceń naszego kierowcy w celu zapewnienia maksimum bezpieczeństwa. Osoby pod widocznym wpływem alkoholu nie mogą brać udziału w wycieczce. Dzieci poniżej 3 roku życia muszą być zapięte w foteliku w koszu motocykla ( fotelik dostarcza opiekun dziecka). Maksymalna waga pasażera motocykla za kierowcą to 90 kg, w koszu bez ograniczeń. Podczas dwu godzinnej wycieczki NIE zwiedzamy w środku żadnych obiektów. Istnieje możliwość zakończenia trasy pod wybraną atrakcja turystyczną, w tym celu należ zgłosić taka potrzebę do naszego kierowcy przed rozpoczęciem wycieczki.


Na koniec standardowej trasy wracamy do naszego Salonu 3WHEELS, tam możemy odebrać (dla chętnych) film z wycieczki na karcie SD (płatny oddzielnie). Czas 1,5-2h, max dla 2 osób. W przypadku słabej pogody (czyli pada) jedziemy zastępczo tą samą trasą kultowym Jeep Wrangler JK Unlimited, jedyny w swoim rodzaju, Jeep robi ogromne wrażenie a także jest bardzo wygodny i komfortowy (max 4 pasażerów), możliwa jest każda inna modyfikacja tych pojazdów dla większej grupy, np.: tata i syn w motocyklu a mama i córka w Jeepie (albo na odwrót). Dla większych grup możemy jechać w konwoju grupą dwóch czy trzech motocykli z koszami i kilkoma Jeepami, wszystko zależy od waszych potrzeb i oczekiwań.

Zarezerwuj przejazd

[webba_booking service=”1″]