Visit Warsaw with us!
+48 22 403 43 43

Poligon "Czerwony Bór"

Trasa obowiązkowa na dawny poligon WP

Poligon Czerwony Bór

   Czerwony Bór      10 godzin      Start: Salon 3WHEELS, ul. Sobieskiego 102A      Co zobaczymy:

  • Poligon Czerwony Bór
  • Zakład Karny Czerwony Bór
  • Dorzecze Narwi
  • Samotnia pod Żelaznym Koniem
O nas

Visit Warsaw with US to wyjątkowa propozycja alternatywnej podróży po Polsce. Pomysł powstał wśród grupy doświadczonych motocyklistów, chcieliśmy stworzyć zupełnie nowa atrakcje dla turystów przyjeżdżających do Polski. Możliwość połączenia zwiedzania naszego kraju z przeżyciem jedynej w swoim rodzaju przyjemności z jazdy zabytkowym motocyklem z koszem po lasach i drogach poligonu. Jesteśmy jedyną firmą na rynku polskim oferując takie usługi. Maksymalna dawka przyjemności, nie zapomnianych wrażeń i adrenaliny GWARANTOWANA.

Co będziemy robić?

Jeździmy zabytkowymi motocyklami z koszem po polnych, leśnych drogach poligonu Czerwony Bór, zwiedzamy główne atrakcje tej okolicy, robimy przerwy na zdjęcia, filmy. Pełny relaks na pięknie zagospodarowanej działce w naszej Samotni. Ognisko, grill czy też opalanie się wszystko w jednym miejscu. Unikalna możliwość prowadzenia samemu zabytkowego motocykla z okresu II Wojny Światowej. 

Gdzie będziemy?

Jedziemy trasą na Łomżę, 150 km od Warszawy. Trasem pokonujemy Jeepem w dwie godziny z przerwą na kultowe lody w Jadowie, potem zajeżdżamy do Samotni położonej w środku Łomżyńskich lasów. Tutaj jest nasza baza i stąd ruszamy na poligon Czerwony Bór.

Co zapewniamy?

Jazdę jednym z naszych zabytkowy motocykli z koszem wraz z wrażeniami z podróżowania kultowym JEEP Wrangler. Kaski, gogle i ewentualnie dodatkowe okrycie na wypadek chłodu lub nie spodziewanego deszczu, dwa śniadania, kawa, herbata, lunch i grill wieczorem a także nie limitowane piwo z beczki. Nocleg w komfortowych warunkach w jednym z naszych dwóch domów na terenie Samotni, ręczniki oraz pościel zapewniona.

Uwagi:

Każda osoba uczestnicząca w wycieczce jest zobowiązana do wykonywania poleceń naszego kierowcy w celu zapewnienia maksimum bezpieczeństwa. Osoby pod widocznym wpływem alkoholu nie mogą brać udziału w wycieczce. Dzieci poniżej 3 roku życia muszą być zapięte w foteliku w koszu motocykla ( fotelik dostarcza opiekun dziecka). Maksymalna waga pasażera motocykla za kierowcą to 90 kg, w koszu bez ograniczeń. Podczas wycieczki NIE zwiedzamy w środku żadnych obiektów. Istnieje możliwość zamówienia dodatkowych atrakcji, takich jak : jazda konna, strzelanie, joga, kajaki oddzielnie płatnych na miejscu.


Na koniec standardowej trasy wracamy do naszego Salonu 3WHEELS, tam możemy odebrać (dla chętnych) film z wycieczki na karcie SD (płatny oddzielnie). Zabytkowy motocykl tak jak i Jeep robią ogromne wrażenie na przechodniach czy innych kierowcach. Możliwa jest każda inna modyfikacja tych pojazdów dla większej grupy, np.: podczas jazdy na poligonie, tata i syn w motocyklu a mama i córka w Jeepie (albo na odwrót). Dla większych grup możemy jechać w konwoju grupą dwóch czy trzech motocykli z koszami i kilkoma Jeepami, wszystko zależy od waszych potrzeb i oczekiwań.

Zarezerwuj przejazd

[webba_booking service=”5″]