Visit Warsaw with us!
+48 22 403 43 43

TRIPS for YOU

Czas trwania wycieczki, około 2 godzin.

Cena za osobę : 246 zł. Cena za drugą osobę: 170 zł

Trakt Królewski – Royal Route

Unique tour of Warsaw in the historic  sidecar motorcycle from WWII, We go to the Royal Castle, then the Presidential Palace, hotel Bristol, Krakowskie Przedmieście, Belveder, pass the Royal Baths Park on the way to the Palace of Jan III Sobieski in Wilanów, photos and some breaks on the way. At the end, we return to our Showroom „3WHEELS“

Czas trwania trasy około 2 godzin.

Cena za osobę : 246 zł. Cena za drugą osobę: 170 zł

Old and New Warsaw Praga

We visit the right side of Warsaw in sidecar motorcycle from WWII or if is raining in the legendary Jeep Wrangler JK Unlimited. We go near the Royal Łazienki Park from the Royal Castle, then across the Vistula bridge, visit the cult places in Prague, connected with PRL times and the beautiful Orthodox Church, next to the gloomy „Cyril and Methodius“ police station, we will also visit the favorite new Warsaw Bohemia pleaces . We wiil stop for photos.

Czas wycieczki około 1,5 godziny, możliwość zwiedzania wybranego Stadionu, czas od 60 do 90 minut, cena biletu na Stadion nie wliczona w cenę wycieczki.

Cena za osobę : 230 zł. Cena za drugą osobę: 170 zł.

Football Fan – 3 Arenas

Wycieczka Obowiązkowa dla każdego kibica futbolu. Pod pretekstem zwiedzania Warszawy, odwiedzamy najważniejsze miejsca dla piłki nożnej w stolicy: Stadion Narodowy, Stadion Legii i Stadion Polonii Warszawa. Bezpośrednio po zakończeniu tej trasy istnieje możliwość zwiedzania wybranego stadionu piłkarskiego.

Czas trwania wycieczki około 45 min do godziny.

Cena za dziecka do 12 lat : 120 zł. Cena za drugą osobę: 90 zł.

 Short Trip for Children

Wyjątkowa trasa dedykowana dla małych dzieci, polegająca na pierwszym zapoznaniu się z motocyklem zabytkowym z koszem połączona z jazdą i zwiedzaniem atrakcji w Warszawie. Spotykamy się zawsze w Salonie „3WHEELS“, gdzie odbywa się fizyczne zaznajomienie się z bezpieczeństwem jazdy w motocyklu z koszem, krótki instruktarz prowadzony przez naszego doświadczonego kierowcę, przymierzam ewentualnie także kurtki dla dziecka, dobieramy kask,gogle robimy pierwsze fotki i jedziemy na dowolna trasę po Warszawie, którą uzgadniamy na miejscu z rodzicami dziecka. Jazda około 30 minut.

Czas trwania trasy od 2 – 2,5 godziny.

Cena za osobę : 246 zł. Cena za druga osobę: 170 zł.

Warsaw and Jewish uprisings in one route

Jedziemy pięknie odrestaurowanym zabytkowym motocyklem z koszem, śladami walk podczas obu powstań w Warszawie w czasie II Wojny Światowej. W roku 1943 wybucha Powstanie w Getcie Żydowskim w Warszawie a w 1944 roku zaczyna się Powstanie Warszawskie. Ślady, miejsca walk i męczeństwa ludności cywilnej miasta są nadal możliwe do zobaczenia. Trasę zaczynamy na Mokotowie, gdzie toczyły się zażarte walki z okupantem, potem jedziemy na teren dawnego Getta.

Start wycieczki o 9.00, powrót do Warszawy około 19.00.

Koszt na osobę: od 490 zł ( cena za osobę przy wyjeździe minimum 4 osób)

Start wycieczki od minimum 2 osób.

„Czerwony Bór“ – military traverse

Ekskluzywna wycieczka na tajemniczy poligon Wojska Polskiego, jedziemy z Warszawy najnowszym Jeepem Wranglerem razem z zabytkowym motocyklem z okresu II Wojny Światowej na przyczepie. Dojeżdżamy do Samotni, tam krótka przerwa na kawę i relaks po czym bierzemy motocykl i Jeepa i jedziemy na poligon, eksplorujemy okoliczne lasy i pola, jedziemy na rzekę Narew. Na poligonie wyjątkowa okazja na prowadzenie wojennego motocykla. Wracamy do Samotni na grill i nie limitowane piwo z beczki. Powrót do Warszawy w godzinach wieczornych.

Start wycieczki o 9.00, powrót do Warszawy następnego dnia około 15.00.

Koszt na osobę: od 570 zł ( cena za osobę przy wyjeździe minimum 4 osób), następny nocleg dopłata 100 zł od osoby.

Start wycieczki od minimum 2 osób.

Samotnia pod Żelaznym Koniem

Ekskluzywna wycieczka do pięknej Samotni położonej na 15000 m2 działce, obok słynnego poligonu Wojska Polskiego w Czerwonym Borze. Jedziemy z Warszawy najnowszym Jeepem Wranglerem razem z zabytkowym motocyklem z okresu II Wojny Światowej na przyczepie. Dojeżdżamy do Samotni, tam mamy czas na kawę i relaks po czym bierzemy motocykl i Jeepa i jedziemy na poligon. Eksplorujemy okoliczne lasy i pola, jedziemy na rzekę Narew, w zależności od uzgodnionych atrakcji, możemy odwiedzić strzelnicę, skorzystać z kajaków, czy też po prostu odpoczywać na ogromnej pięknie zagospodarowanej działce. Wieczorem zapraszamy na ognisko, grill i piwo. Nocleg w ciszy i zaciemnieniu jakiego nigdy nie zobaczysz w mieście, następnego dnia po śniadaniu, czas na kolejny relaks czy spacer po lesie.

Start wycieczki o 9.00, powrót do Warszawy około 15.00, następnego dnia.

Nocleg i śniadanie na terenie należącym do  kompleksu Zakładu Karnego „Czerwony Bór“ ( dla chętnych:) )

Koszt na osobę: od 590 zł ( cena za osobę przy wyjeździe minimum 4 osób), następny nocleg dopłata 100 zł od osoby.

Start wycieczki od minimum 2 osób.

Idziesz do Więzienia, czyli Samotnia i Poligon w jednym

Ekskluzywna wycieczka do pięknej Samotni położonej na 15000 m2 działce, obok słynnego poligonu Wojska Polskiego w Czerwonym Borze. Jedziemy z Warszawy najnowszym Jeepem Wranglerem razem z zabytkowym motocyklem z koszem na przyczepie. Dojeżdżamy do Samotni, tam mamy czas na kawę i relaks po czym bierzemy motocykl i Jeepa i jedziemy na poligon. Eksplorujemy okoliczne lasy i pola, jedziemy na rzekę Narew, w zależności od uzgodnionych atrakcji, możemy odwiedzić strzelnicę, konie, skorzystać z kajaków, czy też po prostu odpoczywać na ogromnej pięknie zagospodarowanej działce. Wieczorem zapraszamy na ognisko, grill i nie limitowane piwo z naszej piwniczki. Nocleg w ciszy i zaciemnieniu jakiego nigdy nie zobaczysz w mieście, następnego dnia po śniadaniu, czas na kolejny relaks czy spacer po lesie. Dla odważnych i chętnych możliwość spędzenia nocy na terenie należącym do czynnego Zakładu Karnego w Czerwonym Borze. Planowany powrót do Warszawy około godziny 15.30.